Kogemise Rada liikmeteks on tegusad emad, kelle igapäevatööde ja -tegevuste kõrvale mahub veel huvitavaid ettevõtmisi.

ANNIKA silmad löövad särama paljude asjade peale ja seepärast on ta ka paljude asjadega seotud. 2015. aastal sai Annikast Lastejooga õpetaja ja nüüd saavad Põltsamaa piirkonna lapsed ja ka täiskasvanud tema joogatundides osaleda Päikesesära Joogapesas.

 2010.aasta aprillikuust käivitus tema eestvedamisel Taaskasutusturg A.U.R (Asjad Uuele Ringile) Põltsamaal. Tema hobiks on olnud line-tants, ta on juhendanud ka täiskasvanud huvilisi. Aastaid tagasi rajas ta Lillevere piirkonna mänguväljaku. Kui vaid jõuaks, siis küpsetaks ta iga päev erineva koogi ja meisterdaks huvitavaid asju. 

KATRE hinge raputab kõik, mis seotud meie esivanemate kultuuri ja teadmistega: uskumused, käsitöö, muusika, tants, elulaad. 

Seda kõike püüab ta erinevate tegevuste läbi ka lasteni viia, korraldades üle Eesti erinevaid  lastepidusid: kooli- ja ,lasteaiapeod, erinevate tähtpäevade tähistamine, sünnipäevad kostümeeritud tegelastega jne (http://www. katiklubi.ee )

MARI-LIIS on tulhingeline Gaia hariduse pooldaja ja selle suuna eestvedaja ja arendaja Põltsamaal. 2016. aastast tegutseb Põltsamaa ÜGs ka Gaia õppesuunaga klass, kus õpitakse riikliku õppekava alusel rõhuasetusega loodusõpetusel ja pärimuskultuuril.

KRISTI nõrkus on käsitöö. Eriti mõnus on lelude meisterdamine ja eriti hea tunne on, kui millestki, mis juba oli mõeldud ära viskamiseks, saab teha midagi uut ja toredat.

Leludest, nende tegemisest ja ka tegijast on kirjas siin: http://manguasjamaa.onepagefree.com  

Kristi jõuab veel ka maisilabürindiga tegeleda: http://www.toretalu.eu/